IPTV Shqip app free


Neve nuk bejm ndonje streaming live, por vetem se i mbledhum neper faqe të ndryshme linqet dhe i sjellim të gjitha se bashku në nje vend që tju mundesojmë më lehtë qasshmerinë në evente të ndryshme si:

I vetmi IPTV aplikacion qe funksionon me teledirigjues (remote control) ne Android Box dhe TV

1. TV Live, Shqip, Serbisht, Gjermanisht, Turqisht se shpejti edhe shumë të tjerë.
2. Filmat me të fundit të titruar në Shqip,
3. Filma Vizatimor të Dubluar në Shqip,
4. Serialet dhe Komedit më të fundit shqip si: O Sa Mire, Qka ka Shpija, etj
5. TV Show si:,Kafeneja jone, O sa mire, Qka ka shpija Oxyget (Besim Dina), Kojshija Show, nKosove Show, Hallkit, 7 Dit pa Ermanli.
6. Fetare: Ilahi, Filma, Ligjerata
7. Si dhe për të rriturit Filma Erotik +18, të mbrojtur me fjalekalim të cilin mund ta kerkoni në faqen tonë në FaceBook:

Gjithashtu sipas deshires suaj mund te permbledhni Playlista ne youtube me muzik te zgjedhur nga ju dhe ne i vendosum ne Aplikacion, nese deshironi qe ti ndani me miqt tuaj ne menyr private mund ti vendosum edhe Fjalekalim qe te mund ti shikoni vetem ju dhe miqt tuaj.

Na kontaktoni per ndonje sygjerim shtes, kritikat tuaja jane te

Shqipt TV, Tv shqip, Live tv shqip, iptv shqip, filma me titra shqip, filma indiski, filma erotik, +18,
Similar Apps

Supermarket Game For Girls free download

Hi Girl are you ready to take over the store? In this game you can do a lot of mini games which you never could do all together in 1 game. This supermarket game for girls has a lot of…

Gesture Lock Screen Apk

The PRO (ad free) version is available! ????? Draw something or gesture to unlock. Draw letters, numbers, shapes, signatures and contextual gestures to unlock. ?⇨??♈♉♑∅♡⚝⇨? GESTURE Add/change/delete gesture Solid, transparent and invisible gesture colors Single (one touch drawing) and multiple…

Kariyer İş Ara Apk

’in Mobil Uygulamasıyla İş Bulmak Daha da Kolay Kolay ekran tasarımı, hızlı erişim fonksiyonları ve kişiselleştirme özelliği ile Mobil iş arayanın her yerde ve her zaman yanında… İş Ara Uygulaması Nedir? Mobil iş aramanın en hızlı ve en kolay yoludur.…